image444

َشروع به کار کلوب معماری خوب

کلوپ معماری خوب که به اختصار گپ کلوب یا همان Good Architecture Programe CLUB خوانده میشه نخستین کلوپ مجازی برای معماران است که در آن میتوانند تعامل کنند ، دوستان معمار و شهرساز خود را در دنیا پیدا کنند ، با هم پروژه های مشترک تعریف کنند ، محصولات نوآورانه خود را در آن به فروش برسانند ، پروژه های خود را از طریق دونیت کردن در فضای کلوپ تعریف و جذب سرمایه گذار برای آن نمایند و بسیار از امکاات دیگر.. از این به بعد هر معمار میتواند یک پروفایل حرفه ای برای خود داشته باشد .

چرا باید به کلوپ معماران خوب بپیوندید؟

به دنبال ایجاد شبکه ای پویا و اثر گزار از معماران جوان ایرانی در سراسر جهان ، طرح معماری خوب در صدد ایجاد یک پلتفرم جامع برآمد تا در شرایط کنونی که توسعه شبکه های آنلاین و کلوپ های اجتماعی در حوزه های اثربخشی شهری میتواند موجب توسعه و ارتقاء نوآوری و اثرگذاری در بدنه جامعه  گردد ، افکار و اقشار گوناگون معمار و شهرساز را در یک پلتفرم گرد هم آورد تا مشکلات و مسائل موجود را بدین وسیله حل و در راستای توسعه کارآفرینی اجتماعی برای کسب و کار های کنش گران این حوزه نیز بکوشیم.

با معماران پارسی زبان در سراسر دنیا وارد تعامل شوید.

یکی از اهداف ایجاد این کلوپ ایجاد تعامل مستقیم میان معماران و شهرسازان ایرانی مقیم ایران و مهاجر در خارج از ایران است تا بتوان با انتقال دانش و ایجاد گروه های کاری و تجربی متفاوت ، به توسعه و ارتقاء یکدیگر پرداخت .

در این وبسایت با توجه به امکاناتی که ایجاد شده است میتوانید در کنار ساخت پروفایل تخصصی خود و قرار دادن پروژه ها و مهارت هایتان ، محصولات نوآورانه خود را هم در  اینجا قرار دهید ت از آن کسب درآمد کنید و همینطور به رایگان ایده های خود را برای سرمایه گذاری به اشتراک بگذارید …

دوستانی با دغدغه های مشترک بیابید

درسته که معماران و شهرسازان در این وبسایت معمولا عضو میشوند اما خب همه انسانها دارای علایق مشترک و دغدغه هایی هستند که میتونه در کنار رشته تخصصیشون بهشون احساس رضایت و لذت بیشتری بده و به راحتی میتونید این حس و در اینجا دریافت کنید ..

به راحتی در موبایل خود کلوپ خود را مدیریت کنید !

پلتفرم جامع کلوپ معماری خوب به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بتوانید چه از طریق دسکتاپ و چه از طریق موبایل به راحتی به پروفایل خود دسترسی داشته باشید و فعالیت های خود را در این سامانه به انجام برسانید.

  • پروفایل خود را در چند دقیقه به آسانی بسازید!
  • پیام رسانی بدون محدودیت با بهترین رابط کاربری

همین حالا عضو شوید ! اطلاعات بیشتر

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند